telewizor samsung
Natalia Roentgen Technologie Telewizor Samsung QE65Q65TAUXXH to najwyższy poziom obrazu

Telewizor Samsung QE65Q65TAUXXH to najwyższy poziom obrazutelewizor samsung

Wybór odpowiedniego rozmiaru telewizora zależy przede wszystkim od miejsca instalacji urządzenia. Większość ludzi marzy o ogromnych panelach, ale trzeba sprawdzić, czy zmieści się w wybranym miejscu. W ofercie naszego sklepu dostępne są telewizory o różnej przekątnej, trzeba wziąć pod uwagę odległość od ekranu oraz wymaganą jakość obrazu. W rzeczywistości wszystkie te parametry są powiązane. Im bliżej telewizora ktoś siedzi, tym lepiej będzie widział obraz, w tym jego ziarnistość. Producenci zalecają siedzenie od ekranu w odległości 1,2-2,5-krotności jego przekątnej. Warto, więc być w odległości 1,2-2,5 metra od 40-calowego telewizora i 2-4 metry od 65-calowego.

Oferujemy wysokiej jakości telewizory marki Samsung, która stara się, aby obraz był jak najbardziej realistyczny. W tym celu stosuje różne metody dla uzyskania idealnego kontrastu i reprodukcji kolorów. Polecamy telewizory w ulepszonej wersji o nazwie QLED.Technologia ta opiera się na wykorzystaniu do podświetlania niebieskich diod LED, dzięki dodatkowej warstwie z kropkami kwantowymi udaje się uformować niezbędne dla palety RGB kolory czerwone i zielone.Tworzy to jaśniejszy i bogatszy obraz.

Telewizor Samsung QE65Q65TAUXXH to niepowtarzalna jakość obrazu

W naszej ofercie znajduje się telewizor Samsung, dzięki któremu można doświadczyć najwyższej jakości obrazu przy 100% intensywności kolorów, zapewnia to technologia Quantum. Można zanurzyć się w świecie miliardów kolorów dzięki nowemu Samsung QLED Q65TA ( QE65Q65TAUXXH  ), zapewnia to rozdzielczość Ultra HD 4K, oferując żywe kolory, doskonały kontrast ukazujący wyraźny obraz w całkowitej ciemności lub bardzo jasnym otoczeniu. Posiada wysokiej jakości HDR, dzięki czemu odtwarzanie filmów daje niezwykły odbiór.

Quantum HDR podkreśla szczegóły i kontrast, dzięki czemu można doświadczyć pełnej mocy każdego obrazu. Przekraczając wiodące standardy, HDR10 + dynamiczne mapowanie tonów ujawnia głębsze ciemne kolory, żywe obrazy i szczegóły, które zawsze się wyróżniają.Ta funkcja wysokiej dynamiki jest obecna w modelach 4K. Dzięki HDR w filmach i grach można osiągnąć bardzo bogaty obraz, dostosowując jasność niektórych obszarów do wymaganego poziomu. Kropki kwantowe zamieniają światło w spektakularny kolor, który pozostaje doskonały przy każdym poziomie oświetlenia.Technologia podwójnego podświetlenia LED dostosowuje tonację kolorów do atmosfery obrazu.

Gwarancja jakości i niepowtarzalnego designu to telewizor Samsung

Oferowany przez nasz sklep telewizor Samsung QE65Q65TAUXXH wyposażony jest w procesor Quantum Lite, który zapewnia jakość obrazu po retuszu, obsługiwany przez pojedynczy układ sterujący kolorem, optymalizuje wysoki współczynnik kontrastu i kontroluje HDR. Smukły i elegancki wygląd, który prowadzi do najwyraźniejszego obrazu. Posiadając taki telewizor w swoim salonie uda się doświadczyć niesamowitych wrażeń wizualnych. Dostęp do różnych treści możliwy jest za pomocą tylko jednego pilota.To wszystko, co jest potrzebne, aby odkryć wiele nowych programów w jednym miejscu i cieszyć się nimi w pełni. Elegancki pilot jest prosty, dzięki czemu można szybko przeglądać ulubione seriale z odbiornika cyfrowego, konsoli do gier, aplikacji, a nawet transmisji na żywo. Przesyłanie filmów lub muzyki ze smartfona do telewizora jest tak łatwe, jak dotknięcie. Po wybraniu telewizora na smartfonie automatycznie wyczuwa on dotyk i prezentuje zawartość. W ten sposób można szybko i łatwo przełączyć się na telewizor i nadal cieszyć się ulubionymi filmami.

Złącza i standardy bezprzewodowe w telewizorze Samsung QE65Q65TAUXXH

Współczesna uniwersalizacja sprawiła, że nie ma potrzeby wyposażania telewizorów w szeroką gamę złączy. HDMI może przesyłać dźwięk równolegle z wideo. Pozostaje tylko oszacować, ile z tych portów będzie potrzebne, ale wybierając ten model telewizora, można uzyskać:

  • HDMI – w oferowanym przez nasz sklep telewizorze to najważniejsze złącze, jest ich, 3 co umożliwi równoległe podłączenie konsoli do gier, odtwarzacza multimedialnego, soundbara i innych urządzeń.
  • USB – ten port służy do podłączania wielu różnych urządzeń peryferyjnych. Przydałoby się mieć kilka takich portów w telewizorze. Oferowany telewizor Samsung posiada 2 porty USB, dzięki czemu oprócz dysku flash można podłączyć do niego myszkę lub klawiaturę.
  • Ethernet – nowoczesny telewizor ze Smart TV działa przez Internet. Do połączenia się z nim najlepiej jest używać portu Ethernet. Zapewni większą prędkość i niezawodność w porównaniu z bezprzewodowym połączeniem Wi-Fi. Technologia Smart TV pozwoli na oglądanie najnowszych filmów, nagrań wideo, które można wypożyczyć ze sklepów internetowych.
  • Wi-Fi – to bardzo wygodne podłączenie telewizora do Internetu przez Wi-Fi, ponieważ nie zawsze istnieje możliwość przedłużenia dodatkowego kabla.

Dlaczego postawić na telewizor Samsung?  

Pochodzący z naszej oferty telewizor Samsung QE65Q65TAUXXH będzie bardzo dobrym wyborem, ponieważ posiadany zakres kolorów można porównać do tych, które jest rejestrowane przez ludzkie oko. Każdy domownik będzie miał możliwość oglądania ulubionych filmów, wydarzeń sportowych przy najwyższej jakości obrazu. Gracze będą zadowoleni z idealnych wrażeń wizualnych w czasie potyczek wojennych, wyścigów samochodowych. Miłośnicy nowoczesnych technologii będą zadowoleni z funkcji, jakie oferuje ten model telewizora.

 

 

Related Post

Dlaczego warto wprowadzić automatyzację produkcji

Dlaczego warto wprowadzić automatyzację produkcjiDlaczego warto wprowadzić automatyzację produkcjiDlaczego warto wprowadzić automatyzację produkcji: Współczesne przedsiębiorstwa nieustannie poszukują sposobów poprawy efektywności i wydajności swojej produkcji. W dzisiejszym konkurencyjnym środowisku biznesowym kluczowe znaczenie ma zwiększanie rentowności, obniżanie kosztów i zapewnianie