Stylizacja paznokci
Natalia Roentgen Uroda,Usługi Stylizacja paznokci

Stylizacja paznokciStylizacja paznokci

W chwili obecnej rzadko już która pani maluje sobie paznokcie tradycyjnymi lakierami. Są one nietrwałe, a żyjąc w tak dużym zabieganiu, tak trudno jest znaleźć choć chwilę na własne przyjemności. Z pomocą przychodzą nam gabinety kosmetologiczne, w których to można wykonać trwały manicure i pedicure naszych paznokci. Oferta tego typu miejsc jest bardzo szeroka. Jedne produkty cieszą się większą popularnością, inne mniejszą. Jedno jest pewne – stylizacja paznokci to doskonały sposób na to, by wyglądały one pięknie, efektownie i adekwatnie do sytuacji. 

Paznokcie żelowe i akrylowe

Oprócz stylizacji w formie manicure z zastosowaniem hybrydy, wyróżnić można paznokcie akrylowe i żelowe. Hybryda jest założeniem na płytkę paznokcia specjalnego lakieru, który należy utwardzić w lampie. Następnie bezbarwnego kosmetyku, który zwiększa jego trwałość. Jeśli chodzi o dwa pozostałe, otrzymać możemy tutaj zdecydowanie bardziej trwałe rozwiązanie, które daje możliwość otrzymania takich paznokci, o jakich tylko nam się mogłoby zamarzyć. Akryl jest to niezwykle twardy materiał, który stosunkowo mocno przylega do płytki paznokcia. Wszystko to sprawia, że są one niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne, a więc wszelkie uderzenia i przytrzaśnięcia. Osoby, które są skłonne do pęknięć paznokci, na pewno z akrylu będą w pełni zadowoleni usatysfakcjonowani. Jeśli dochodzi do tego stylizacja paznokci, uzyskać można naprawdę mocne paznokcie w dowolnej kolorystyce i wzornictwie. Jeśli chodzi zaś o żel, ten na pewno znacząco różni się od akrylu. Nie przylega on aż tak bardzo do płytki paznokcia. Z jednej strony taki paznokieć wygląda zdecydowanie bardziej naturalnie i elegancko. Jeśli więc chcemy uzyskać subtelny wygląd paznokci, taka opcja okaże się być bardzo dobrym wyborem. Niestety, ale wraz z tymi zaletami, pojawiają się i wady. Paznokcie żelowe są dużo mniej odporne na uszkodzenia, w porównaniu do akrylowych. Wybierając odpowiednią metodę, należy przede wszystkim wziąć pod uwagę nasze preferencje, bo jak wiadomo każda z nas jest inna, ma inną pracę, inaczej żyję.

Polecane:

Dla kogo paznokcie żelowe, dla kogo akrylowe?

Każde z tych paznokci skierowane są dla innych osób. Jeśli chodzi o ich wytrzymałość i trwałość, bez wątpienia mocniejsze są akrylowe, a więc to dobre rozwiązania dla kobiet, które muszą uzyskać mocne i trwałe rozwiązanie na długi czas. Wiadomo przecież, że podnosząc ciężary, pracując na produkcji czy w magazynie, nie można sobie pozwolić na delikatne i subtelne żele, bowiem te nie będą w stanie spełniać swoich zadań tak, jak należy. Wystarczy delikatnie puknięcie płytką paznokcia, by ta się złamała, jeśli zastosowany jest na niej żel, a nie akryl. Warto więc mieć to na uwadze. Paznokcie żelowe są dobrą opcją dla wszystkich kobiet pracujących w biurze, wykonujących drobne czynności domowe, nie narażających swoich dłoni na ciężką, fizyczną pracę. 

Długość paznokcia a rodzaj materiału

Bez wątpienia niezwykle kluczowe znaczenie ma także i długość samej płytki. Wiadomo, iż kondycja naturalnych paznokci każdej kobiety jest zupełnie inna. Jedne panie mają mają długie paznokcie, a chcą je jedynie delikatnie wzmocnić i wtedy stawiają na nałożenie na powierzchnię żelu. Jeśli jednak mamy do czynienia z krótkimi paznokciami, które do tego są obgryzione, wówczas żel już się nie sprawdzi, gdyż jest on przeźroczysty, a to już sprawia, że takie krótkie paznokcie mogłyby być widoczne. Dobrze wówczas sprawdza się mleczny lub różowawy akryl, który stanowi doskonałą imitację naturalnej płytki paznokcia. 

Dobra hurtownia z artykułami kosmetycznymi

Bez wątpienia kluczowe znaczenie ma wybór hurtowni, w której chcemy kupić cały asortyment, jakiego stylizacja paznokci wymaga, by można było stworzyć klientom takie paznokcie, jakich tatylko pragnie. Kluczowe znaczenie ma na pewno zakup stosownego żelu lub akrylu, a także i potrzebnych do wykonania całej pracy narzędzi.Co jest więc ważne? O czym należy pamiętać? Na pewno istotne znaczenie mają pilniki, pędzle, primery czy odtłuszczacze. Im lepszy dana stylistka posiada asortyment, tym z całą pewnością lepsze będzie w stanie zagwarantować efekty swojej pracy. Jedno jest pewne, nie każda hurtownia jest sobie równa i nie w każdej można otrzymać taką samą jakość usług i tak bogaty asortyment produktów. Dobrze jest więc porównać kilka ofert, sprawdzić ceny i dostępność towaru, a dopiero potem wybrać miejsce, w którym ten typ produktów można kupić. Dobra hurtownia z artykułami kosmetycznymi musi zapewnić nam atrakcyjne ceny i szeroki wachlarz produktów. Jeśli to się uda osiągnąć, na pewno będziemy w pełni zadowoleni. Po pierwsze więc odpowiednia hurtownia dla stylistek, po drugie profesjonalna stylistka dla klientek. To jest rzecz najważniejsza, by stylizacja paznokci mogła zagwarantować wszystkim paniom to wszystko, o czym tylko te marzą i czego pragną. Jeden wybór każdej ze stron powinien zagwarantować 100% pełnej satysfakcji i zadowolenia z zakupów. 

Related Post