Natalia Roentgen Moda Kobiece stylizacje na jesień plus srebrna biżuteria.

Kobiece stylizacje na jesień plus srebrna biżuteria.
Mimo że jesień jest takim czasem, gdy więcej zakrywamy, niż odkrywamy, akcent jaki wprowadza do każdej stylizacji biżuteria srebrna, zawsze jest w mniejszym lub większym stopniu widoczny. Drobne lub bardziej rozbudowane formy biżuteryjne pokochały dziewczyny i kobiety w każdym wieku. Zmienia się aura wokół nas, zmienia się pogoda, ale co zrobić, gdy nie chcemy się rozstawać z ulubioną bransoletką lub naszyjnikiem ze srebra? Nasze pomysły na jesienne stylizacje z zastosowaniem biżuterii nie tylko srebrnej z pewnością pomogą Wam rozwiązać ten problem. Ogromną zaletą biżuterii srebrnej jest to, że pasuje ona do stylizacji na różne okazje. Doda gracji i szyku zarówno w sytuacji, gdy wybierzemy się na proszoną kolację, jak i podczas biznesowego spotkania w biurze. Tego typu biżuteria sprawdza się u kobiet w każdym wieku, począwszy od nastolatki zafascynowanej swoimi pierwszymi odkryciami ozdobnymi, poprzez silną i pewną siebie kobietę niebojąca się wyzwań estetycznych, a skończywszy na przedstawicielce pokolenia seniorów, która do swoich ostatnich dni chce otaczać się eleganckimi i pięknie wykonanymi gadżetami.

Biżuteria dla nastolatek – jaka powinna być?

Przede wszystkim dyskretna. Dziewczyna w kwiecie wieku, nie jest jeszcze dojrzała na tyle, aby dobrze wyglądać w przyciężkich formach biżuteryjnych. Podkradanie mamie srebrnych pierścionków oraz łańcuszków może czasami przynieść zadowalający efekt, ale trzeba mieć świadomość przede wszystkim tego, że w nastoletnim wieku najpiękniejszą ozdobą każdej dziewczyny jest jej uroda. Dyskretny, lekki pierścionek ze srebra może być oczywiście jej dopełnieniem. Wiele dziewcząt w wieku nastoletnim niekoniecznie inwestuje w srebro. Można posiadać łańcuszek pamiętający jeszcze pierwszą komunię, kilka pierścionków odziedziczonych po babci i wkładanych na ważne okazje. Nastolatki lubią eksperymentować z biżuterią własnoręcznie wykonaną, często z materiałów naturalnych, będących środkiem zastępczym na coś takiego, jak srebrna biżuteria. Młodość już ma to do siebie, że lubi buntować się przeciwko schematom i utartym pomysłom starszych pokoleń. Jeśli koniecznie srebrna biżuteria – to najczęściej w postaci piercingu – czyli drobnego kolczyka w kształcie kulki, umieszczanego w uchu, nosie, czasem ustach lub nawet miejscach intymnych.

Srebrna biżuteria a jesienne stylizacje

Gdy tylko na zewnątrz robi się zimno, zaczynamy ochraniać nasze dłonie różnymi typami rękawiczek. Jeśli zależy nam na tym, aby nasza modna srebrna biżuteria  w postaci pierścionków ładnie prezentowała się na naszych dłoniach nawet w czasie słotnych i chłodnych dni – możemy zastosować specyficzne rękawiczki z odsłoniętymi palcami. Na taki patent od pewnego czasu decydowała się sama Kora, wokalistka zespołu Maanam. Na jej palcach zawsze dawało się zauważyć efektownie zaprojektowane pierścionki. Można zatem pójść tym śladem. Z kolei srebrne, pokaźne wisiory mogą podkreślić kobiecą urodę, gdy umieścimy je na szyi okrytej jasnym lub ciemnym golfem. Całość wyglądać może spod połów nie do końca rozpiętego płaszcza, może w szkocką kratę, która zawsze jest na czasie, nie tylko w chwilach, gdy liście zaczynają już spadać z drzew? Ważnym dodatkiem do kobiecej garderoby są także srebrne bransoletki. Można je kupić w formach pojedynczych lub łączonych, cienkie lub grube. Krótka, jesienna kurteczka z wywijanymi na zewnątrz rękawami z pewnością może uchylić nieco widoku naszych przegubów dłoni, które ozdabiać będzie fantazyjna forma ze srebra, być może w sąsiedztwie klasycznego zegarka.

Stylizacje na cieplejsze dni jesienne z zastosowaniem srebrnej biżuterii

Jesień jest chłodną i przejściową porą roku, ale zawsze można liczyć na kilka ciepłych dni, gdy nie trzeba zarzucać na plecy przyciężkiego płaszcza. Wtedy wystarczy założyć puchowy sweter z wełny i przyozdobić go jakimś efektownym szczegółem. Zapomnieliśmy już właściwie, jak srebrna biżuteria wspaniale odnajduje się w postaci broszek i przypinek. Być może to ze względów politycznych, a być może także dlatego, że wśród srebrnej i złotej biżuterii funkcjonuje już tak duże zróżnicowanie, że niektóre formy siłą rzeczy skazane są na tymczasowe zapomnienie. Broszki ze srebra posiadają wiele wymyślnych kształtów, z których na czoło wysuwają się nawiązania do natury, kształty roślinne, zwierzęce oraz geometryczne. Za pomocą srebrnej broszki zaznaczyć można z pewnością swoją indywidualność. Zastosowanie srebrnych broszek w codziennych lub odświętnych stylizacjach może mieć też znaczenie praktyczne – broszka może zastąpić zerwany guzik ulubionego swetra lub płaszcza, z którym nie potrafimy się rozstać.

Gdzie szukać srebrnej biżuterii?

W sieci funkcjonuje wiele sklepów internetowych, gdzie po promocyjnej cenie kupić można niebanalnie zaprojektowane bransoletki, pierścionki, kolie, broszki i wszystko, czym można upiększyć dowolnie przygotowane zestawy odzieżowe. Nie można też zapominać o tym, że srebrna biżuteria łatwo daje się odnaleźć na wszelkiego rodzaju pchlich targach oraz sklepach z biżuterią używaną. Te okazy są tym bardziej cenne, ze posiadają swoją własną historię, coś w postaci tajemnicy, której nikt nie jest w stanie do końca odkryć i poznać. Jest w tym pewna magia.

Related Post