Kobiece stylizacje na jesień plus srebrna biżuteria.
 

Mimo że jesień jest takim czasem, gdy więcej zakrywamy, niż odkrywamy, akcent jaki wprowadza do każdej stylizacji biżuteria srebrna https://www.bizuteriapiotrowski.pl/, zawsze jest w mniejszym lub większym stopniu widoczny. Drobne lub bardziej rozbudowane formy biżuteryjne pokochały dziewczyny i kobiety w każdym wieku. Zmienia się aura wokół nas, zmienia się pogoda, ale co zrobić, gdy nie chcemy się rozstawać z ulubioną bransoletką lub naszyjnikiem ze srebra? Nasze pomysły na jesienne stylizacje z zastosowaniem biżuterii nie tylko srebrnej z pewnością pomogą Wam rozwiązać ten problem. Ogromną zaletą biżuterii srebrnej jest to, że pasuje ona do stylizacji na różne okazje. Doda gracji i szyku zarówno w sytuacji, gdy wybierzemy się na proszoną kolację, jak i podczas biznesowego spotkania w biurze. Tego typu biżuteria sprawdza się u kobiet w każdym wieku, począwszy od nastolatki zafascynowanej swoimi pierwszymi odkryciami ozdobnymi, poprzez silną i pewną siebie kobietę niebojąca się wyzwań estetycznych, a skończywszy na przedstawicielce pokolenia seniorów, która do swoich ostatnich dni chce otaczać się eleganckimi i pięknie wykonanymi gadżetami.

Biżuteria dla nastolatek – jaka powinna być?

Przede wszystkim dyskretna. Dziewczyna w kwiecie wieku, nie jest jeszcze dojrzała na tyle, aby dobrze wyglądać w przyciężkich formach biżuteryjnych. Podkradanie mamie srebrnych pierścionków oraz łańcuszków może czasami przynieść zadowalający efekt, ale trzeba mieć świadomość przede wszystkim tego, że w nastoletnim wieku najpiękniejszą ozdobą każdej dziewczyny jest jej uroda. Dyskretny, lekki pierścionek ze srebra może być oczywiście jej dopełnieniem. Wiele dziewcząt w wieku nastoletnim niekoniecznie inwestuje w srebro. Można posiadać łańcuszek pamiętający jeszcze pierwszą komunię, kilka pierścionków odziedziczonych po babci i wkładanych na ważne okazje. Nastolatki lubią eksperymentować z biżuterią własnoręcznie wykonaną, często z materiałów naturalnych, będących środkiem zastępczym na coś takiego, jak srebrna biżuteria. Młodość już ma to do siebie, że lubi buntować się przeciwko schematom i utartym pomysłom starszych pokoleń. Jeśli koniecznie srebrna biżuteria – to najczęściej w postaci piercingu – czyli drobnego kolczyka w kształcie kulki, umieszczanego w uchu, nosie, czasem ustach lub nawet miejscach intymnych.

Srebrna biżuteria a jesienne stylizacje

Gdy tylko na zewnątrz robi się zimno, zaczynamy ochraniać nasze dłonie różnymi typami rękawiczek. Jeśli zależy nam na tym, aby nasza modna srebrna biżuteria   https://www.bizuteriapiotrowski.pl/pierscionki w postaci pierścionków ładnie prezentowała się na naszych dłoniach nawet w czasie słotnych i chłodnych dni – możemy zastosować specyficzne rękawiczki z odsłoniętymi palcami. Na taki patent od pewnego czasu decydowała się sama Kora, wokalistka zespołu Maanam. Na jej palcach zawsze dawało się zauważyć efektownie zaprojektowane pierścionki. Można zatem pójść tym śladem. Z kolei srebrne, pokaźne wisiory mogą podkreślić kobiecą urodę, gdy umieścimy je na szyi okrytej jasnym lub ciemnym golfem. Całość wyglądać może spod połów nie do końca rozpiętego płaszcza, może w szkocką kratę, która zawsze jest na czasie, nie tylko w chwilach, gdy liście zaczynają już spadać z drzew? Ważnym dodatkiem do kobiecej garderoby są także srebrne bransoletki. Można je kupić w formach pojedynczych lub łączonych, cienkie lub grube. Krótka, jesienna kurteczka z wywijanymi na zewnątrz rękawami z pewnością może uchylić nieco widoku naszych przegubów dłoni, które ozdabiać będzie fantazyjna forma ze srebra, być może w sąsiedztwie klasycznego zegarka.

Stylizacje na cieplejsze dni jesienne z zastosowaniem srebrnej biżuterii

Jesień jest chłodną i przejściową porą roku, ale zawsze można liczyć na kilka ciepłych dni, gdy nie trzeba zarzucać na plecy przyciężkiego płaszcza. Wtedy wystarczy założyć puchowy sweter z wełny i przyozdobić go jakimś efektownym szczegółem. Zapomnieliśmy już właściwie, jak srebrna biżuteria wspaniale odnajduje się w postaci broszek i przypinek. Być może to ze względów politycznych, a być może także dlatego, że wśród srebrnej i złotej biżuterii funkcjonuje już tak duże zróżnicowanie, że niektóre formy siłą rzeczy skazane są na tymczasowe zapomnienie. Broszki ze srebra posiadają wiele wymyślnych kształtów, z których na czoło wysuwają się nawiązania do natury, kształty roślinne, zwierzęce oraz geometryczne. Za pomocą srebrnej broszki zaznaczyć można z pewnością swoją indywidualność. Zastosowanie srebrnych broszek w codziennych lub odświętnych stylizacjach może mieć też znaczenie praktyczne – broszka może zastąpić zerwany guzik ulubionego swetra lub płaszcza, z którym nie potrafimy się rozstać.

Gdzie szukać srebrnej biżuterii?

W sieci funkcjonuje wiele sklepów internetowych, gdzie po promocyjnej cenie kupić można niebanalnie zaprojektowane bransoletki, pierścionki, kolie, broszki i wszystko, czym można upiększyć dowolnie przygotowane zestawy odzieżowe. Nie można też zapominać o tym, że srebrna biżuteria łatwo daje się odnaleźć na wszelkiego rodzaju pchlich targach oraz sklepach z biżuterią używaną. Te okazy są tym bardziej cenne, ze posiadają swoją własną historię, coś w postaci tajemnicy, której nikt nie jest w stanie do końca odkryć i poznać. Jest w tym pewna magia.

Related Post