Usługi pielęgnacji paznokci
Natalia Roentgen Edukacja,Uroda Usługi pielęgnacji paznokci

Usługi pielęgnacji paznokciUsługi pielęgnacji paznokci

Dlaczego warto wziąć udział w kursie manicure? Usługi pielęgnacji paznokci zawsze były i będą poszukiwane. Piękne, zadbane dłonie i stopy są wizytówką każdego. Zapraszamy na zajęcia manicure: manicure i pedicure. Wygodne, dobrze wyposażone sale lekcyjne z doświadczonymi nauczycielami. Szkolenie do Kursu Nail Art składa się z modułów teoretycznych i szkoleniowych.

Oczywiście praktyczna jest bardziej rozbudowana, ponieważ pielęgnacja paznokci wykonywana jest ręcznie, czego w praktyce można się nauczyć tylko pod okiem profesjonalisty. Mając doświadczenie w nauczaniu przygotowaliśmy program szkoleniowy, który odpowiada każdemu.

Dlaczego warto podjąć nową karierę w programie zdobienia paznokci?

Usługi pielęgnacji paznokci

Usługi pielęgnacji paznokci

Decydując się na rozpoczęcie nowej kariery od podstaw, dokonałeś właściwego wyboru. Na kursach zdobienia paznokci nie tylko uczymy teorii, ale także ćwiczymy praktyczne ćwiczenia na naszych modelkach pod okiem doświadczonych manikiurzystek. Certyfikaty przyznawane są po ukończeniu kursu i cieszą się dużym uznaniem w salonach kosmetycznych i studiach pielęgnacji paznokci. W ramach kursu w pełni dostarczamy wszystkie materiały eksploatacyjne i narzędzia. Przyszedłeś do nas z notesem i długopisem. Pamiętaj, że głównym zadaniem mistrza jest ciągły rozwój, ponieważ Twój poziom i umiejętności wyznaczają standard Twoich dochodów.

Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie. Stylizacja paznokci to praca łącząca umiejętności zawodowe i fantazję. Ale aby stworzyć naprawdę piękne paznokcie, jedno życzenie nie wystarczy. Wymagana jest solidna wiedza teoretyczna i poważna wiedza praktyczna. Zdobądź te umiejętności na naszych zorganizowanych kursach zdobienia paznokci.

Czego nauczysz się na kursie teorii paznokci?

 • Prowadzić pracę.
 • Higiena w gabinetach pielęgnacji paznokci: higiena i standardy higieny. Zasada sterylizacji i dezynfekcji.
 • Problemy i choroby paznokci. Przeciwwskazania i zalecenia.
 • Struktura i kształt paznokci. Rodzaje paznokci.
 • Teoria manicure i pedicure.
 • Pokrywać paznokcie żelem i lakierem mieszanym. Funkcje aplikacji i usuwania lakierów żelowych różnych producentów.
 • Narzędzia do manicure i pedicure.
  lampa. rodzaj.
 • Plan lekcji zdobienia paznokci – praktyka
 • Manicure klasyczny. Pokryj paznokcie żelem lub lakierem mieszanym.
 • Stylizacja paznokci (kocie oko, cyrkonie, sztukaterie, lustrzany połysk itp.)
 • Pokrywanie paznokci lakierem hybrydowym lub hybrydowym.
 • Manicure sprzętowy.

Zajęcia ze zdobienia paznokci dają Ci możliwość zarobienia dużych pieniędzy robiąc to, co kochasz. Będziesz mogła nauczyć się wszystkich podstaw korekcji i pielęgnacji paznokci oraz zapoznać się ze wszystkimi nowoczesnymi technikami manicure i pedicure. Po kursie praktycznym możesz zacząć pracować dla siebie, aby zarabiać pieniądze, lub pracować jako manikiurzystka w salonie kosmetycznym.

Dlaczego warto wziąć udział w naszym kursie zdobienia paznokci?

Dowiedz się, jak tworzyć manicure salonowe za pomocą mieszanek i lakierów żelowych. Zdobędziesz umiejętności potrzebne do rozpoczęcia jednej z najbardziej poszukiwanych prac w branży kosmetycznej.

Kim jest ta klasa zdobienia paznokci:

Kurs dla tych, którzy chcą zostać mistrzami paznokci. Tutaj zdobędziesz całą niezbędną wiedzę i umiejętności do wykonywania klasycznych rodzajów manicure. Podczas kursu nauczysz się nakładać i usuwać lakiery hybrydowe i żelowe, regenerować paznokcie oraz tworzyć niepowtarzalne wzory.

Kurs zdobienia paznokci

Osoby, które już pracują w branży kosmetycznej na kursie manicure mogą podnosić swoje kwalifikacje i jakość obsługi, poznać niuanse stosowania mieszanek i lakierów żelowych oraz tworzyć gładkie płytki paznokcia. Będziesz mogła wykonywać francuskie i japońskie manicure, zabiegi upiększające oraz wykorzystywać w pracy popularne techniki paznokci. Do tworzenia naszych programów szkoleniowych zapraszamy mistrzów, którzy zrobili karierę w branży kosmetycznej. Ich doświadczenie i wiedza pomogą Ci jak najszybciej uzyskać rezultaty.

Po ukończeniu kursu zdobienia paznokci możesz stworzyć CV i portfolio, które pomogą Ci znaleźć wymarzone stanowisko. Popraw swoje umiejętności i uzyskaj możliwość zwiększenia dochodów, wykonując techniki przedłużania paznokci. Ten program jest specjalnie zaprojektowany dla tych, którzy chcą nauczyć się robić paznokcie za pomocą żelu i akrylu, tworząc prawdziwe arcydzieła na paznokciach za pomocą wzoru. Zyskasz możliwość wykonywania najbardziej poszukiwanych, wysokiej jakości zabiegów i będziesz mógł rozpocząć karierę w branży paznokciowej.

Zajęcia z malowania paznokci – co ci mogą dać?

Dziś bardziej niż kiedykolwiek potrzebni są najlepsi specjaliści w dziedzinie nowoczesnej pielęgnacji paznokci. Nie tylko prestiż salonów, w których pracuje, ale także duża popularność tego mistrza wśród klientów i bezpośrednich pracodawców oraz jego bezpośrednie dochody zależą od umiejętności projektowych. Jego pracowitość i profesjonalizm. Najważniejsza jest wiedza, jaką manikiurzystka zdobywa na naszych kursach zdobienia paznokci, która ma bezpośredni wpływ na jej późniejszą karierę.

Regularnie aktualizujemy nasz program szkoleniowy, aby nadążyć za rynkiem. Wystawiamy certyfikaty i dyplomy potwierdzające Twoją wiedzę. Specjalizujemy się w szkoleniu mistrzów do pracy w gabinetach kosmetycznych, oferujemy kursy manicure, pedicure i stylizacji paznokci, a także manicure i pedicure sprzętowy. Ponieważ w dzisiejszych czasach przedłużanie paznokci jest tak popularne, jest to część obowiązkowego szkolenia dla specjalistów. Profesjonalne manicure i zajęcia z manicure pozwalają na znaczne poszerzenie stałej bazy Twojego salonu, bo manicure to obecnie najmodniejszy trend. Dla przyszłych mistrzów oferujemy pogłębione kursy manicure i pedicure, zaawansowane szkolenia doskonalące umiejętności budowania i projektowania paznokci oraz szkolenia z manicure i pedicure dla początkujących.

Related Post